Łóżka drewniane W tej kategorii jest 18 produktów

Sypialnia to pomieszczenie bardzo ważne, to tu gromadzimy siły do codziennych zmagań niezależnie od wieku, po pracowitym dniu najczęściej marzymy właśnie o tym, o łóżku.

Aby wracało się do niego każdego dnia z nieukrywaną radością musi być ono dopasowane zarówno do naszego gustu jak i do nas samych, ponad to musi sprawiać że czujemy się na nim bezpiecznie. Solidne, trwałe, nie trzeszczące, o optymalnej wysokości spania, o dopasowanej wysokości wezgłowia, czasem też z dodatkowymi szufladami - to najczęściej wymieniane przez naszych Klientów kryteria, wszystkie staramy się spełnić w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenia i możliwości techniczne.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno posiadacz bardzo małej sypialni jak i ten kto miejsca do zagospodarowania ma bardzo wiele. Nasi Klienci to zarówno młode małżeństwa, rodzice dorastających dzieci jak i osoby starsze - dla każdego niezależnie od wieku, preferencji czy schorzeń chętnie służymy pomocą w doborze materaca i/lub stelaża.

Aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Państwa - naszych Klientów, oprócz standardowych produktów w naszej ofercie służymy fachową pomocą w stworzeniu łóżka drewnianego w 100% trafiającego w Państwa potrzeby, nasza Projektantka chętnie oraz profesjonalnie pomoże stworzyć mebel z drewna który będzie zarówno trwały, ergonomiczny jak i piękny.

Wykonujemy łóżka drewniane z drewna


Doradzamy zarówno gatunek drewna optymalny dla danego projektu jak i układ funkcjonalny, oraz co ma ogromny wpływ na efekt końcowy, pomagamy dobrać stylistykę która odzwierciedli charakter i gust Użytkownika. Każdy mebel, który wychodzi z naszych stolarni jest unikatowy - rysunek słojów nigdy się nie powtórzy, a nasi fachowcy dbają by odpowiednio eksponować tą naturalną urodę desek. Bogate doświadczenie i wypracowane zaplecze produkcyjne są gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz rzetelnej realizacji zamówień naszych Klientów.

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...