Łóżka sosnowe

Łóżka sosnowe do sypialni

kategoria

Dobrej jakości łóżka sosnowe to gwarancja relaksu i spokojnego snu. W naszym sklepie znajdziesz meble drewniane w wielu designerskich wariantach. Łóżka sosnowe do sypialni sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Z naszymi eleganckimi łóżkami sosnowymi stworzysz sypialnię marzeń! 

Aktywne filtry

Łóżka sosnowe od polskiego producenta 

Jako producent mebli drewnianych dbamy o zadowolenie wszystkich klientów. To właśnie dlatego oferujemy łóżka z drewna sosnowego, w wielu wariantach modelowych i kolorystycznych. Nasze łóżka drewniane sprawdzą się zarówno w jasnych sypialniach, jak i tych ciemniejszych. To, co wyróżnia nasze łóżka z sosny to niska cena i wysoka jakość. Wiele osób zastanawia się, czy tanie łóżka sosnowe mogą być dobre. My odpowiadamy twierdząco, zapewniając o wykorzystaniu litego drewna do tworzenia każdego łóżka, jakie oferujemy w swoim sklepie.

Łóżka sosnowe w naszym sklepie Meble z Krakowa dostępne są w wielu wariantach. Jako producent łóżek sosnowych zapewniamy kompleksowe rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i pokoju dziecięcym. Oferujemy łóżka sosnowe jednoosobowe o wymiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200 cm, a także łóżka sosnowe dwuosobowe o rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200 oraz 200x200 cm. 

Ekskluzywne łóżka sosnowe skrojone na miarę potrzeb

Każda sypialnia jest inna. Nasze sosnowe łóżka do sypialni idealnie wpiszą się w każde wnętrze. Wszystko to za dzięki temu, że oferujemy meble wykonane z litego drewna. Służyć mogą Ci więc przez lata, nawet jeśli w międzyczasie zdecydujesz się na remont. Z łatwością zmienisz jego kolor z wykorzystaniem bejcy. Jeśli zaś zechcesz zachować jego naturalną barwę, wystarczy, że odświeżysz swoje łóżko sosnowe, malując je lakierem bezbarwnym. Zamawiając konkretne łóżko z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę jego rozmiar.

W naszej standardowej ofercie znajdziesz łóżka sosnowe o wymiarach:

Potrzebujesz większego łóżka małżeńskiego, sosnowego? Odwiedź nasz sklep meblowy w Krakowie, bądź skontaktuj się z nami. Stworzymy dla Ciebie łóżko sosnowe skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Odpowiednio dobrane drewniane, sosnowe łóżka do sypialni nie tylko pozwalają się wyspać w komfortowych warunkach, ale także cieszą oko. W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne modele z gładkimi brzegami oraz zagłówkami, a także klasyczne, frezowane propozycje.  
Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować: