Szafki Nocne W tej kategorii jest 13 produktów

Idealnym dopełnieniem sypialni a dokładniej przestrzeni obok łóżka jest szafka nocna, dzięki niej możemy w sposób dogodny przechowywać drobiazgi takie jak okulary - aby nie musieć ich szukać przed poranną lub wieczorną lekturą, książkę/gazetę która pozwoli nam się odprężyć i porwie w nurt interesujących historii, lekarstwa które zażywamy na "dzień dobry" lub "dobranoc" i wiele, wiele innych.

To czego najbardziej potrzebujemy "pod ręką" pozwala często określić jak powinna wyglądać szafka nocna. Niektórzy Klienci wolą niskie szafki - niższe od ramy łóżka lub równe z nią, innym wygodniej jest kiedy szafka sięga do wysokości materaca lub nawet wyżej, jednym Klientom wygodniej jest zagospodarować wysokość szafki szufladami, drudzy wolą wnęki - staramy się zawsze rozumieć i szanować potrzeby każdego naszego Klienta bo każdy ceni komfort jaki daje możliwość dopasowania najbliższego otoczenia.

Aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Państwa - naszych Klientów, oprócz standardowych produktów w naszej ofercie służymy fachową pomocą w stworzeniu szafki nocnej z drewna w 100% trafiającej w Państwa potrzeby, nasza Projektantka chętnie oraz profesjonalnie pomoże stworzyć mebel z drewna który będzie zarówno trwały, ergonomiczny jak i piękny.

Wykonujemy szafki nocne z drewna

  • sosnowego
  • brzozowego
  • bukowego


Doradzamy zarówno gatunek drewna optymalny dla danego projektu jak i układ funkcjonalny, oraz co ma ogromny wpływ na efekt końcowy, pomagamy dobrać stylistykę która odzwierciedli charakter i gust Użytkownika.
Każdy mebel, który wychodzi z naszych stolarni jest unikatowy - rysunek słojów nigdy się nie powtórzy, a nasi fachowcy dbają by odpowiednio eksponować tą naturalną urodę desek. Bogate doświadczenie i wypracowane zaplecze produkcyjne są gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz rzetelnej realizacji zamówień naszych Klientów.

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...