Biurko Dante

2 530,00 zł

  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : tylko z drewna brzozowego

Kolor: na zdjęciu przedstawiony odcień „dąb”, do wyboru paleta siedmiu kolorów

wzornik ok

 

Opis ogólny: Biurko wykonane na bazie ramy z desek o grubości 4cm, z frontami szuflad i drzwi wpuszczonymi w ramę. Filunek delikatnie zagłębiony na bokach. Cokół z ozdobnymi frezami. Bejcowane oraz wykończone woskiem pochodzenia naturalnego.

Opis dodatkowy: Na życzenie klienta możemy je dodatkowo zabezpieczyć olejem. Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie tak, aby każdy cieszył się nie tylko wysoką jakością naszych wyrobów ale też ich funkcjonalnością.

Solidne masywne biurko o oryginalnym wzornictwie. Biurko inspirowane jest estetyką Dalekiego Wschodu.  Bogate zdobienia na plecach mebla podniosą standard wykończenia każdego pomieszczenia, szczególnie wnętrz reprezentacyjnych.

Komfort użytkowania zapewnią zamykane szafki, szuflady oraz opcjonalnie półka na klawiaturę.

Polecamy również zapoznanie się z resztą naszej kolekcji DANTE.

Nafrezowania wyróżniają biurko niespotykanym wzornictwem, natomiast wysokiej jakości uchwyty podwyższają elegancję mebli.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie dowolnie modyfikować wszystkie wymiary oraz zmieniać konfigurację szuflad oraz drzwi.

Dodatkową opcją przez nas polecaną, podnoszącą komfort użytkowania szuflad, jest zastosowanie prowadnic z cichym domykiem lub otwierających „na dotyk”. Korzystamy z produktów renomowanej firmy Blum, świetnie sprawdzają się produkty z serii  Tandem, Blumotion, Tip-On,  MOVENTO. Mechanizmy te zapewniają nienaganną pracę szuflad nawet z dużym obciążeniem. Do ceny biurka doliczamy tylko cenę zestawu prowadnic dobieranych indywidualnie do potrzeb Klienta, montaż gratis.

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego materiału, zwanego „klejonką”. Powstaje on przez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się naturalną fakturą drewna, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza.

Brzoza jest świetnym drewnem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i sporą gęstość, dzięki czemu meble z niej wykonane są trwałe i pewne.

Przy zakupie biurka otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję na zakupiony towar, obsługę na najwyższym poziomie jak również możliwość dopasowania biurka do indywidualnych potrzeb.

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...