Komoda Alto

1 500,00 zł

  • Wysokość: 125 cm
  • Szerokość: 55 cm
  • Głębokość: 50 cm
  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk

Nafrezowania wyróżniają komodę Alto niespotykanym wzornictwem, natomiast wysokiej jakości uchwyty podwyższają elegancję mebli. Na specjalne życzenie Klienta jesteśmy w stanie dowolnie modyfikować wszystkie wymiary oraz zmieniać konfigurację szuflad, półek i drzwi.

Dodatkową opcją przez nas polecaną, podnoszącą komfort użytkowania szuflad, jest zastosowanie prowadnic z cichym domykiem lub otwieranych „na dotyk”. Przy tej usłudze korzystamy z produktów renomowanej firmy Blum. Świetnie sprawdzają się produkty z serii Tandem, Blumotion, Tip-On oraz MOVENTO. Mechanizmy te zapewniają nienaganną pracę szuflad nawet z dużym obciążeniem. Do ceny komody doliczamy tylko cenę zestawu prowadnic, dobieranych indywidualnie do potrzeb Klienta, z kolei montaż jest gratis.

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego, specjalnego materiału, zwanego „klejonką”. Powstaje on poprzez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się naturalną fakturą drewna komody Alto, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza.

Wykonana została ona również z drewna brzozowego, który jest świetnym materiałem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i sporą gęstość. Dzięki temu meble z niej wykonane są trwałe i pewne - będzie to najlepsza inwestycja na lata.

Przy zakupie komody Alto otrzymują Państwo 24-miesięczną gwarancję na zakupiony towar, obsługę na najwyższym poziomie oraz możliwość dopasowania komody do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu jeszcze lepiej wpasuje się do Państwa wnętrz.

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...