Komoda Ottimo

2 030,00 zł

  • Wysokość: 85 cm
  • Szerokość: 140 cm
  • Głębokość: 50 cm
  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : tylko z drewna brzozowego
  • Na zdjęciu/zdjęciach kolor: jasny dąb

Komoda Ottimo wykonana została na bazie ramy z desek o grubości 4cm, przykryta frontami drzwi oraz szuflad. Filunki wypuszczone na zewnątrz. Bejcowana oraz wykończona woskiem pochodzenia naturalnego. Na życzenie klienta możemy komodę dodatkowo zabezpieczyć olejem.

Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie tak, aby każdy cieszył się nie tylko wysoką jakością naszych wyrobów, ale też ich funkcjonalnością. Dzięki uzyskaniu specjalnych wymiarów oraz indywidualnej konfiguracji szuflad, półek oraz drzwi, komoda Ottimo jeszcze lepiej wpasuje się w daną przestrzeń i będzie spełniała swoje codzienne zadania.

Komoda idealnie nadaje się pod TV i sprzęt RTV - wnęki na sprzęt elektroniczny możemy specjalnie dopasować do Państwa potrzeb. Boczne szafki świetnie sprawdzą się w roli barku lub do przechowywania kolekcji płyt. Nafrezowania wyróżniają komodę niespotykanym wzornictwem, natomiast wysokiej jakości uchwyty podwyższają elegancję mebli.

Dodatkową opcją przez nas polecaną, podnoszącą komfort użytkowania szuflad, jest zastosowanie prowadnic z cichym domykiem lub otwieranych „na dotyk”. Korzystamy z produktów renomowanej firmy Blum - świetnie sprawdzają się produkty z serii Tandem, Blumotion, Tip-On oraz MOVENTO. Mechanizmy te zapewniają nienaganną pracę szuflad nawet z dużym obciążeniem. Do ceny komody doliczamy tylko cenę zestawu prowadnic dobieranych indywidualnie do potrzeb Klienta, montaż jest natomiast gratis.

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego materiału, zwanego „klejonką”. Powstaje on przez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się naturalną fakturą drewna, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza.

Brzoza jest świetnym drewnem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i sporą gęstość, dzięki czemu meble z niej wykonane są trwałe i piękne.

Przy zakupie komody otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję na zakupiony towar.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...