Łóżko Zen

1 150,00 zł

  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Możliwość wykonania skrzyni na pościel: TAK
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : z drewna brzozowego, bukowego, dębowego
  • Dopłata do wersji bukowej: 400zł
  • Dopłata do wersji dębowej: podwojona cena produktu
  • Na zdjęciu/zdjęciach kolor: jasny dąb

Opis ogólny: Rama łóżka jest zrobiona z drewna o grubości czterech centymetrów, dzięki czemu jest ono stabilne i wytrzymałe. Łóżko stoi stabilnie. Podparte jest sześcioma nogami, wykonanymi z kantówki o grubości czternastu centymetrów. Bejcowane oraz wykończone woskiem pochodzenia naturalnego.

Opis dodatkowy: Łóżko możemy wykonać również z drewna bukowego. Wybarwienie zależy od drewna z jakiego ma być zrobione. Na życzenie klienta możemy je dodatkowo zabezpieczyć olejem. Cena dotyczy ramy łóżka bez szafek oraz pościeli widocznych na zdjęciach. Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie tak, aby każdy cieszył się nie tylko wysoką jakością naszych wyrobów ale też ich funkcjonalnością.

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych mebli z kolekcji Zen.

Model ZEN to nasz autorski projekt zainspirowany prostotą i elegancją Dalekiego Wschodu. Uniewidocznienie nóg łóżka poprzez cofnięcie ich wewnątrz ramy umożliwiło nadanie całej konstrukcji wrażenia łóżka „lewitującego”. Lekka forma mebla podkreślona jest dodatkowo przez zastosowanie minimalistycznego wezgłowia oraz prostej ramy łóżka bez zbędnych zdobień. Jedynym elementem dekoracyjnym wpisującym się w ascetyczną formę łóżka ZEN są delikatne zaokrąglenia u nóg ramy mebla.

Proste w formie łóżko ZEN z łatwością zakomponuje się we wnętrzach o różnej stylistyce. Dobierając do łóżka szafkę nocną z kolekcji ZEN idealnie podkreślimy charakter minimalistycznych eleganckich sypialni. Natomiast uzupełniając łóżko o szafki z innych kolekcji, z łatwością dopasujemy model ZEN do wnętrz w stylistyce nowoczesnej.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie dowolnie modyfikować wszystkie wymiary.

W komplecie stelaż sosnowy (dwadzieścia listew w odległościach trzy-centymetrowych połączonych ze sobą taśmą).

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego materiału, zwanego „klejonką”. Powstaje on przez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się naturalną fakturą drewna, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza.

Brzoza jest świetnym drewnem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i sporą gęstość, dzięki czemu meble z niej wykonane są trwałe i pewne.

Przy zakupie łóżka otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję na zakupiony towar, obsługę na najwyższym poziomie jak również możliwość dopasowania łóżka do indywidualnych potrzeb.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...