Łóżko Enzo

1 140,00 zł

  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Możliwość wykonania skrzyni na pościel: TAK
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : tylko z drewna brzozowego
  • Na zdjęciu/zdjęciach kolor: Heban, Biały

Łóżko Enzo jest bejcowane oraz wykończone woskiem pochodzenia naturalnego. Istnieje również możliwość zamówienia jego indywidualnych wymiarów, aby jeszcze lepiej wpasowało się do Państwa wnętrz i było maksymalnie użyteczne (przy zmianie długości łóżka cena pozostaje bez zmian).

Na życzenie klienta możemy je dodatkowo zabezpieczyć olejem. Cena dotyczy ramy łóżka bez szafek, materaca oraz poduszek, widocznych na zdjęciach. W komplecie stelaż sosnowy.

Łóżko Enzo to przykład pięknej formy ukrytej w prostym wzornictwie. Model ten charakteryzuje się stosunkowo niską ramą łóżka (10 centymetrowy prześwit nad podłogą). Delikatne zdobienia na wezgłowiu dodają mu subtelnej elegancji.

Model Enzo doskonale sprawdzi się we wnętrzach o różnym stylu: nowoczesnych, tradycyjnych czy minimalistycznych. Jako uzupełnienie sypialni polecamy zapoznanie się również z naszą szafką nocną z kolekcji Enzo. Najlepiej zaprezentują się w połączeniu z innymi, drewnianymi meblami, jednak ze względu na jego ponadczasowy charakter, będą równie dobrze pasowały do innych mebli.

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego materiału, zwanego „klejonką”. Wytwarza się go poprzez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki temu Klienci mogą cieszyć się naturalną fakturą drewna, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza. Meble będą więc solidne i trwałe przez wiele lat codziennego użytkowania.

Brzoza jest świetnym drewnem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i sporą gęstość, dzięki czemu meble z niej wykonane są stabilne i pewne. Mają również naturalny i oryginalny wygląd, dzięki czemu wprowadzają do wnętrz harmonię i przytulny klimat.

Przy zakupie łóżka otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję na zakupiony towar.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...