Łóżko Level

920,00 zł

  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Możliwość wykonania skrzyni na pościel: TAK
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : tylko z drewna brzozowego
  • Na zdjęciu/zdjęciach kolor: Heban

Rama łóżka Level jest zrobiona z drewna o grubości 4 cm, dzięki czemu jest ono stabilne i wytrzymałe. Łóżko posiada listwę środkową, podpartą dwiema dodatkowymi nogami dla zapewnienia stabilności oraz bezpieczeństwa. Bejcowane oraz wykończone woskiem pochodzenia naturalnego. Na życzenie klienta możemy je dodatkowo zabezpieczyć olejem.

Cena dotyczy ramy łóżka bez szafek, materaca oraz poduszek widocznych na zdjęciach. W komplecie stelaż sosnowy (stelaż – dwadzieścia listew w odległościach trzycentymetrowych połączonych ze sobą taśmą).

 Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie. Klient może dobrowolnie modyfikować wymiary łóżka Level tak, aby jak najlepiej spełniało ono wszystkie potrzeby i oczekiwania. Przy zmianie długości łóżka cena pozostaje bez zmian. Charakteryzuje go najwyższa jakość wykonania oraz wysoka funkcjonalność.

Łóżko Level to proste wzornictwo uzupełnione o delikatne zdobienia na wezgłowiu i zanóżku. Model ten nada wyrazistość subtelnym wnętrzom oraz idealnie dopasuje się do przestrzeni zaaranżowanej w każdym stylu.

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego materiału, zwanego „klejonką”. Powstaje on przez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient może cieszyć się naturalną fakturą drewna, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza.

Brzoza jest świetnym drewnem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i sporą gęstość, dzięki czemu meble z niej wykonane są trwałe i pewne przez wiele lat użytkowania.

Przy zakupie łóżka Level otrzymują Państwo 24-miesięczną gwarancję na zakupiony towar.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...