Szafy drewniane Natur

Szafy drewniane Natur

kategoria

Szafy w kolorze naturalnego drewna to marzenie wielu osób - dzięki ciepłym odcieniom tworzą przytulny klimat w pokoju, czy też w sypialni. Tego typu szafy drewniane znajdziesz w naszej ofercie w wielu modelach, które sprawdzą się zarówno w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach. 

Aktywne filtry

Nowoczesne oraz klasyczne szafy w naturalnym odcieniu 

Zanim wybierze się szafę w kolorze drewna naturalnego należy w pierwszej kolejności określić, jaką formą powinna się cechować. W ten sposób zachowa się estetyczną spójność aranżacji w pomieszczeniu. Widniejące w ofercie szafy Natur mogą być:

  • klasyczne - modele tego typu wyróżniają się zdobieniami u szczytu, wsparte są często na ozdobnych nóżkach, mają klamki, a także frezowania na frontach. W zależności od modelu mogę one posiadać przeszklenia, czy też powierzchnie lustrzane, które optycznie powiększą nawet niewielkie pomieszczenie,
  • nowoczesne - gładkie i proste szafy w kolorze drewna naturalnego przypominają geometryczne bryły. Praktyczne systemy oraz frezowane uchwyty podkreślają ich minimalizm. 

Uniwersalne, drewniane szafy natur 

W przeciwieństwie do wielu odcieni oferowane przez nas szafy w kolorze drewna naturalnego można uznać za uniwersalne. Dobrze prezentują się one zarówno na tle ciemnych, jak i jasnych ścian, dzięki czemu nawet po gruntownym remoncie będą pasować do nowego charakteru pomieszczenia. Tego typu szafy natur stanowią pewną inwestycję, która nawet na przestrzeni wielu lat dobrze będzie się prezentować. 

Szafy - duża różnorodność form 

Niezależnie od modelu szafa w kolorze drewna naturalnego pełni bardzo ważną funkcję w każdym mieszkaniu - dzięki niej można zadbać o porządek oraz przechować niezbędne rzeczy. Oferowane przez nas szafy drewniane natur, w zależności od potrzeb klienta, dostępne są w wielu rozmiarach - w ofercie nie zabrakło zarówno modeli dwudrzwiowych z szufladami, jak i trzydrzwiowych, które sprawdzą się świetnie w przypadku dużych mieszkań. 

Produkowane i sprzedawane przez nas szafy w kolorze drewna naturalnego są meblami o wysokiej jakości. Dzięki temu niezawodnie sprawdzą się one na przestrzeni wielu lat, nawet podczas intensywnej eksploatacji. Ustawić można je zarówno w przedpokoju, sypialni, a nawet w pokoju dziennym. Wraz z meblami o podobnej kolorystyce stworzą przytulną i atrakcyjną wizualnie aranżację. 

Nasz sklep meblowy z Krakowa oferuje również: