Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 5 149,00 zł

gatunek drewna

gatunek drewna

KOLOR

KOLOR

kolekcje

Kolekcje mebli drewnianych

kategoria

Figurujące na naszej stronie kolekcje mebli drewnianych to różnorodność kształtów, stylów, kolorów, jak i gatunków drewna. Każdy klient, chcą wyposażyć w wyjątkowy sposób pomieszczenie w swoim mieszkaniu, z pewnością znajdzie coś dla siebie, o czym zapewnia producent Meble z Krakowa. 

Aktywne filtry

Propozycje drewnianych mebli od polskiego producenta 

Decydując się na konkretną kolekcję mebli drewnianych od polskiego producenta, nie tylko wspiera się krajową ekonomię, ale i dokonuje się pewnego zakupu. Wysokiej jakości produkty tego typu na inwestycja na lata. Są one ponadczasowe, wpisują się w panujące trendy, a do tego odporne są w dużej mierze na częstą eksploatację. Klient, szukając odpowiedniej do swojego mieszkania kolekcji mebli drewnianych, wybierać może nie tylko między licznymi formami, ale i kolorami. A jest w czym wybierać, gdyż w ofercie nie brakuje odcieni:

  • bieli, 
  • szarości,
  • dębu,
  • orzecha, 
  • hebanu,
  • brunatnego, 
  • ECRU,
  • TEAK,
  • palisandru i wielu innych. 

Wybierając odpowiednie dla siebie meble drewniane z poszczególnych kolekcji, klient powinien zwracać uwagę na ich opisy - to w nich znajdują się wszystkie niezbędne specyfikacje oraz informacje. W przypadku poszczególnych propozycji wybrać można nie tylko kolor, ale i gatunek drewna, a w tym to bukowe, dębowe, sosnowe, czy też brzozowe.

Jedyne w swoim rodzaju nowoczesne kolekcje mebli drewnianych 

O różnorodne i wyjątkowe kolekcje, propozycje których figurują na stronie, zatroszczył się producent mebli drewnianych Meble z Krakowa. Zaprojektowane zostały one w taki sposób, by każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie - nie mogło zatem zabraknąć klasycznych kształtów z frezowanymi dodatkami, nowoczesnych, gładkich powierzchni, czy też odsłon w stylu retro, jak i skandynawskim. Chcąc przejrzeć w pełni rozbudowane kolekcje mebli drewnianych, warto zajrzeć na poszczególne podkategorie: 

Wyjątkowy mebel - wyjątkowe mieszkanie 

Nowoczesne meble drewniane to gwarancja funkcjonalności oraz atrakcyjnego wizualnie produktu, który nada każdemu pomieszczeniu charakteru. Poszukując pojedynczego mebla, na przykład stołu, szafy, ławy, łóżka itd. warto zaznajomić się z poszczególnymi kategoriami: 

Każdy klient, który ma pytania przed zakupem konkretnego produktu z danej kolekcji mebli drewnianych, może osobiście skontaktować się z producentem - wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenie z pewnością rozwieje on wszelkie wątpliwości.