1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji ustanawiany jest indywidualnie. Wszystkie meble wykonujemy na bieżąco. Łóżka i szafki nocne wykonywane są w większych partiach i czas realizacji jest krótszy ( ok 2-6 tyg. ). Meble gabarytowe i indywidualne zamówienia wymagają większej uwagi a tym samym termin sięga ok 4-8 tyg. Dostawa mebli najczęściej odbywa się w weekendy - to najdogodniejszy termin dla większości Klientów. Za każdym razem o terminie dostawy informujemy z 4-5 dniowym wyprzedzeniem.

2. Czy mogę modyfikować wymiary mebli?

Tak, jest taka możliwość. Zapraszamy do kontaktu mailowego na biuro@meblezkrakowa.pl w celu przedstawienia propozycji. 

3. Jak mogę złożyć zamówienie?

Zamówienie można złożyć poprzez umieszczenie produktów w koszyku, a następnie uzupełnienie informacji o szczegółach płatności i dostawy. Można też złożyć zamówienie za pośrednictwem maila lub infolinii.

4. Jak opłacić zamówienie?

Zamówienie można opłacić przelewem jako przedpłata, lub gotówką przy odbiorze. 

5. Czy meble dostarczane są w elementach?

Łóżka dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu. Reszta mebli dostarczana jest w całości lub na życzenie do montażu. Zapraszamy do kontaktu.

6. Jak dostarczane jest zamówienie?

Meble dostarczamy własną flotą pojazdów oraz własnymi kierowcami. Dzięki temu mamy pewność, że produkt zostanie dostarczony bez uszczerbków. 

7. Jakie są koszty transportu lub przesyłki?

Transport jest darmowy na terenie całej Polski.

8. Czy istnieje możliwość otrzymania próbki wybarwienia drewna przed złożeniem zamówienia?

Oczywiście istnieje taka możliwość. Wystarczy kontakt mailowy, przesłanie adresu dostawy oraz listy próbek. Próbnik jest bezpłatny i wysyłany kurierem InPost.

9. Czy kierowca wnosi meble do mieszkania?

Nasi kierowcy zawsze chętnie pomogą we wnoszeniu oraz przy otwarciu paczek z meblami. W przypadku gabarytowych mebli prosimy o zorganizowanie pomocy dla kierowcy.

10. Czy istnieje możliwość rabatu za komplet mebli?

Tak, istnieje taka możliwość w przypadku kompletu zamówienia. Zapraszamy do zapytania o ofertę na biuro@meblezkrakowa.pl