szafy

Szafy Drewniane

asortyment

Aktywne filtry

Szafa, aby spełniła swoją funkcje w sposób w pełni satysfakcjonujący, musi przede wszystkim być pojemna, jej wnętrze musi być dobrze przemyślane pod kątem tego jakie rzeczy się w niej znajdą a konstrukcja musi być stabilna i trwała.

Kiedy nasi Klienci pytają o szafy często mają obawy że mebel o indywidualnie dopasowanym wnętrzu będzie sporo droższy niż zaproponowane dla danego modelu rozwiązanie. Otóż nie, w cenie każdej szafy jest również możliwość zaplanowania układu funkcjonalnego który pomoże ułożyć wszystkie rzeczy w najbardziej optymalnej dla Klienta konfiguracji.

Szafa z przeznaczeniem przechowywania płaszczy i kurtek będzie się różnić od takiej gdzie znaleźć się ma głównie pościel i ręczniki, ta gdzie mają zostać powieszone na wieszakach koszule, spodnie i spódnice będzie zupełnie inna od tej na ubrania dziecka, jako że wykonaliśmy już bardzo wiele szaf dla wielu różnych Klientów rozumiemy te różnice doskonale.

Aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Państwa - naszych Klientów, oprócz standardowych produktów w naszej ofercie służymy fachową pomocą w stworzeniu szafy drewnianej w 100% trafiającej w Państwa potrzeby, nasza Projektantka chętnie oraz profesjonalnie pomoże stworzyć mebel z drewna który będzie zarówno trwały, ergonomiczny jak i piękny.

Wykonujemy szafy drewniane z drewna

  • sosnowego
  • dębowego
  • bukowego


Doradzamy zarówno gatunek drewna optymalny dla danego projektu jak i układ funkcjonalny, oraz co ma ogromny wpływ na efekt końcowy, pomagamy dobrać stylistykę która odzwierciedli charakter i gust Użytkownika.

Każdy mebel, który wychodzi z naszych stolarni jest unikatowy - rysunek słojów nigdy się nie powtórzy, a nasi fachowcy dbają by odpowiednio eksponować tą naturalną urodę desek. Bogate doświadczenie i wypracowane zaplecze produkcyjne są gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz rzetelnej realizacji zamówień naszych Klientów.