Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 1 599,00 zł - 5 149,00 zł

gatunek drewna

gatunek drewna

KOLOR

KOLOR

szafy

Szafy Drewniane

meble drewniane

Nasze szafy drewniane z Krakowa wyróżniają się wysoką jakością, dużą pojemnością, a także stabilnymi i trwałymi konstrukcjami. To meble, które posłużą Ci przez długie lata, zachwycając swoją funkcjonalnością, a także estetyką wykonania. Dostępne są eleganckie szafy sosnowe, dębowe oraz bukowe.

Aktywne filtry

Szafy drewniane skrojone na miarę

Wspominaliśmy już o tym, co wyróżnia nasze szafy drewniane. Chcielibyśmy także podkreślić, że każdy projekt możemy dostosować do Twoich niepowtarzalnych i wyjątkowych potrzeb. Często spotykamy się z obiekcjami, że modele o indywidualnie dopasowanym wnętrzu będą droższe niż standardowe rozwiązanie. W sklepie Meble z Krakowa w cenie każdej szafy z drewna masz możliwość zaplanowania układu funkcjonalnego, który będzie najbardziej Ci odpowiadał. Zdajemy sobie sprawę z tego, że różne pomieszczenia to różne potrzeby - inny mebel sprawdzi się w przedpokoju, a inny w sypialni. Co więcej, nasze szafy z litego drewna (dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, z witrynami) są dostępne w różnych stylach i kolorach:

  • natur,
  • białym,
  • bielonym,
  • ciepły dąb,
  • jasny dąb,
  • heban,
  • orzech,
  • ciepły orzech,
  • szarym.

Jako producent mebli drewnianych możemy zapewnić, że każda nasza szafa jest niepowtarzalna i wyjątkowa, zupełnie tak, jak nasi klienci.

Polskie szafy drewniane oraz inne meble

Podkreślamy to, że oferujemy polskie szafy drewniane. Nasze meble produkowane są w Krakowie, z drewna pochodzącego z naszego kraju. Kupując je, nie tylko wybierasz doskonałą jakość, ale także wspierasz polską gospodarkę i utalentowanych projektantów oraz rzemieślników z naszego kraju, dając pracę. Jeżeli bliska jest Ci idea patriotyzmu gospodarczego, to nasze meble drewniane są doskonałym wyborem - to produkty najwyższej jakości, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Szafy z Krakowa dla wszystkich Polaków

Nasze szafy z Krakowa można spotkać w wielu polskich miastach - oferujemy darmową dostawę na terenie całego kraju. Mamy własną flotę samochodową, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zamówione meble dotrą do Ciebie w stanie idealnym. Wybierz szafy drewniane od producenta, jakim są Meble z Krakowa i ciesz się ich wysoką jakością oraz niezawodnością przez pokolenia. Jesteśmy przekonani, że wśród sosnowych, dębowych i bukowych modeli dwu- i trzydrzwiowych, z witrynami w stylu nowoczesnym lub retro, każdy znajdzie coś dla siebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy i pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości finansowych.