Filtruj produkty

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 5 149,00 zł

gatunek drewna

gatunek drewna

KOLOR

KOLOR

meble drewniane

Meble Drewniane

kategoria

Dostępne w naszej ofercie meble drewniane to wysokiej jakości produkty, które służyć będą swoim właścicielom na przestrzeni lat. Zadbaliśmy o to, aby pośród nich nie zabrakło modeli typowo klasycznych, nowoczesnych oraz  prostych, jak i ze zdobieniami. Dzięki temu każdy znajdzie swoje wymarzone meble z litego drewna. 

Aktywne filtry

Wysokiej jakości meble drewniane od polskiego producenta 

Produkowane z najlepszych gatunkowo materiałów meble drewniane to niezaprzeczalnie zakup na lata. Wykazują się one dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zawsze atrakcyjnie się prezentują. Warto zwracać uwagę na ich opisy, gdyż w zależności od kolekcji, czy też modelu, wykonane mogą one być z różnych materiałów, a w tym z drewna sosnowego, dębowego, czy też bukowego. Polski producent mebli drewnianych Meble z Krakowa zadbał również o to, aby klienci mogli wybierać między wieloma wariantami kolorystycznymi, a w tym:

  • białym, 
  • dębowym (jasnym, ciepłym),
  • odcieniami orzecha, 
  • szarościami, 
  • brunatnym, 
  • ECRU,
  • palisandrem i wieloma innymi. 

Meble sosnowe, bukowe, dębowe, a może jeszcze z innego materiału? Klient, przeglądając różne modele produktów, może wybierać między wieloma gatunkami drewna. Wszystkie niezbędne na ich temat informacje znajdują się w opisach produktów. 

Różnorodne kolekcje drewnianych mebli 

O gustach się nie dyskutuje, dlatego też w naszym sklepie każdy klient odnajdzie różnorodne designersko meble z litego drewna. Dzięki przygotowanym kolekcjom da się wyposażyć niejedno pomieszczenie w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, retro i w wielu innych. Przeglądając oferowane przez nas meble drewniane każdy klient pozytywnie się zaskoczy. W asortymencie znaleźć można kolekcje:

Meble z litego drewna do wielu pomieszczeń 

Z propozycjami od Meble z Krakowa klient urządzi niejeden pokój, sypialnię, salon, gabinet, jadalnię, czy też przedpokój. Duży wybór kształtów oraz kolorów pozwoli znaleźć produkt, który w pełni będzie spełniał oczekiwania domowników. Drewniane meble z Krakowa to w pełni funkcjonalne: 

Chcąc wyposażyć swoje mieszkanie w wyjątkowe meble drewniane warto zapoznać się z wyszczególnionymi propozycjami. Produkty te wyróżniają się wysoką jakością oraz wytrzymałością na częstą eksploatację, dzięki czemu stanowią one sprawdzoną inwestycję na lata. W razie jakichkolwiek pytań producent Meble z Krakowa udziela niezbędnych informacji - należy skontaktować się z nim osobiście. Potrzebne do tego dane kontaktowe figurują na stronie.