łóżka

Łóżka Drewniane Dwuosobowe

asortyment

Aktywne filtry

Sypialnia to pomieszczenie bardzo ważne, to tu gromadzimy siły do codziennych zmagań niezależnie od wieku, po pracowitym dniu najczęściej marzymy właśnie o tym, o łóżku.

Aby wracało się do niego każdego dnia z nieukrywaną radością musi być ono dopasowane zarówno do naszego gustu jak i do nas samych, ponad to musi sprawiać że czujemy się na nim bezpiecznie. Solidne, trwałe, nie trzeszczące, o optymalnej wysokości spania, o dopasowanej wysokości wezgłowia, czasem też z dodatkowymi szufladami - to najczęściej wymieniane przez naszych Klientów kryteria, wszystkie staramy się spełnić w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenia i możliwości techniczne.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno posiadacz bardzo małej sypialni jak i ten kto miejsca do zagospodarowania ma bardzo wiele. Nasi Klienci to zarówno młode małżeństwa, rodzice dorastających dzieci jak i osoby starsze - dla każdego niezależnie od wieku, preferencji czy schorzeń chętnie służymy pomocą w doborze materaca i/lub stelaża.

Aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Państwa - naszych Klientów, oprócz standardowych produktów w naszej ofercie służymy fachową pomocą w stworzeniu łóżka drewnianego w 100% trafiającego w Państwa potrzeby, nasza Projektantka chętnie oraz profesjonalnie pomoże stworzyć mebel z drewna który będzie zarówno trwały, ergonomiczny jak i piękny.

Wykonujemy łóżka drewniane z drewna

  • sosnowego
  • dębowego
  • bukowego

Łóżko standardowo występuje w rozmiarach:

80x200

90x200

100x200

120x200

140x200

160x200

180x200

200x200

200x220 - na zamówienie

Wykonujemy także rozmiary pod indywidualne zamówienie. 


Doradzamy zarówno gatunek drewna optymalny dla danego projektu jak i układ funkcjonalny, oraz co ma ogromny wpływ na efekt końcowy, pomagamy dobrać stylistykę która odzwierciedli charakter i gust Użytkownika. Każdy mebel, który wychodzi z naszych stolarni jest unikatowy - rysunek słojów nigdy się nie powtórzy, a nasi fachowcy dbają by odpowiednio eksponować tą naturalną urodę desek. Bogate doświadczenie i wypracowane zaplecze produkcyjne są gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz rzetelnej realizacji zamówień naszych Klientów.