łóżka

Łóżka Drewniane Dwuosobowe

meble drewniane

Zaaranżuj sypialnię tak, aby stała się Twoim azylem. Łóżka drewniane, jakie oferuje nasz krakowski salon, zadbają o optymalny komfort odpoczynku. Znajdziesz tutaj łóżka idealne pod względem designu, wygody, funkcjonalności i rozmiaru. Poznaj łóżka drewniane na miarę Twoich potrzeb.

Aktywne filtry

Łóżko z drewna w Twoim stylu

Łóżka do sypialni drewniane to meble nowoczesne, które nie tylko dopasowują się do Twoich potrzeb, ale i stają się integralną częścią aranżacji. Wszystko dzięki temu, że możesz wybierać łóżka z drewna spośród wielu propozycji kolorystycznych - oferujemy łóżka w kolorze naturalnego drewna, bieli, szarym, ecru, bielone, w odcieniu ciepłego dębu, jasnego dębu, hebanu, orzecha, ciepłego orzecha czy palisandru. Dodatkowo oferujemy łóżka sosnowe, dębowe oraz bukowe, dzięki czemu z łatwością wybierzesz takie, z którym współgrały będą Twoje meble drewniane.

Łóżka drewniane, które dbają o Twoją przestrzeń

Marzy Ci się duże, wygodne łóżko do wspólnej sypialni? Poznaj łóżka małżeńskie drewniane, dostępne w różnych wymiarach. W ofercie znajdziesz także łóżka dwuosobowe drewniane nieco mniejsze, a jeśli nie interesują Cię łóżka podwójne, oferujemy także te pojedyncze, drewniane i równie komfortowe. Jako producent mebli drewnianych przygotujemy także łóżko na wymiar, zgodnie z indywidualnym zamówieniem, które optymalnie będzie pasowało do Twojej sypialni.

Sprawdź, jakie łóżka drewniane możesz wybrać z oferty Meble z Krakowa

Łóżka drewniane w standardowej ofercie:

  • 80x200 cm,
  • 90x200 cm,
  • 100x200 cm,
  • 120x200 cm,
  • 140x200 cm,
  • 160x200 cm,
  • 180x200 cm,
  • 200x200 cm.

Łóżka drewniane na zamówienie:

  • 200x220 cm,
  • rozmiary według indywidualnego zamówienia.

Polskie łóżka - rozwiązanie pełne korzyści

Jako producent łóżek drewnianych oferujemy wyłącznie optymalnej jakości polskie łóżka. Korzystamy z wyselekcjonowanych materiałów - produkując łóżka podwójne, pojedyncze czy inne meble drewniane klasyczne, czy nowoczesne, wybieramy wyłącznie najlepsze lite drewno. Dzięki temu wybierając łóżka do sypialni drewniane od firmy Meble z Krakowa, wybierasz produkt, który swoją funkcjonalnością będzie służył przez lata. Wszystkie łóżka drewniane od sprawdzonego producenta są także wyjątkową dekoracją. Dodatkowo, naturalne lite drewno czyni z nich meble unikalne.

Zakup polskiego łóżka to inwestycja w wysokiej jakości, spokojny sen. To także wsparcie dla polskiej gospodarki, której rozwój, pozwala oferować konsumentom coraz lepsze rozwiązania.

Poznaj naszą ofertę, wybierz łóżko drewniane do swojej sypialni, sprawdź także szafki nocne, dopasowane do designu łóżka i odkryj na nowo wygodę snu.