witryny

Szklane witryny drewniane

asortyment

Aktywne filtry

Witryna, aby spełniła swoją funkcje w sposób w pełni satysfakcjonujący, musi przede wszystkim być pojemna, jej wnętrze musi być dobrze przemyślane pod kątem tego jakie rzeczy się w niej znajdą a konstrukcja musi być stabilna i trwała.

Kiedy nasi Klienci pytają o witryny często mają obawy że mebel o indywidualnie dopasowanym wnętrzu będzie sporo droższy niż zaproponowane dla danego modelu rozwiązanie. Otóż nie, w cenie każdej witryny jest również możliwość zaplanowania układu funkcjonalnego który pomoże ułożyć wszystkie rzeczy w najbardziej optymalnej dla Klienta konfiguracji.

Witryna z przeznaczeniem przechowywania ozdobnych zastaw będzie się różnić od takiej gdzie znaleźć się ma głównie zastawa zapasowa, ta gdzie mają zostać ustawione książki i dokumenty będzie zupełnie inna od tej na zabawki dziecka, jako że wykonaliśmy już bardzo wiele witryn dla wielu różnych Klientów rozumiemy te różnice doskonale.

Aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Państwa - naszych Klientów, oprócz standardowych produktów w naszej ofercie służymy fachową pomocą w stworzeniu szafy drewnianej w 100% trafiającej w Państwa potrzeby, nasza Projektantka chętnie oraz profesjonalnie pomoże stworzyć mebel z drewna który będzie zarówno trwały, ergonomiczny jak i piękny.

Wykonujemy witryny drewniane z drewna

  • sosnowego
  • dębowego
  • bukowego

Doradzamy zarówno gatunek drewna optymalny dla danego projektu jak i układ funkcjonalny, oraz co ma ogromny wpływ na efekt końcowy, pomagamy dobrać stylistykę która odzwierciedli charakter i gust Użytkownika. Każdy mebel, który wychodzi z naszych stolarni jest unikatowy - rysunek słojów nigdy się nie powtórzy, a nasi fachowcy dbają by odpowiednio eksponować tą naturalną urodę desek. Bogate doświadczenie i wypracowane zaplecze produkcyjne są gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz rzetelnej realizacji zamówień naszych Klientów.