szafki nocne

Szafki i Stoliki Nocne Drewniane

asortyment

Aktywne filtry

Idealnym dopełnieniem sypialni a dokładniej przestrzeni obok łóżka jest szafka nocna, dzięki niej możemy w sposób dogodny przechowywać drobiazgi takie jak okulary - aby nie musieć ich szukać przed poranną lub wieczorną lekturą, książkę/gazetę która pozwoli nam się odprężyć i porwie w nurt interesujących historii, lekarstwa które zażywamy na "dzień dobry" lub "dobranoc" i wiele, wiele innych.

To czego najbardziej potrzebujemy "pod ręką" pozwala często określić jak powinna wyglądać szafka nocna. Niektórzy Klienci wolą niskie szafki - niższe od ramy łóżka lub równe z nią, innym wygodniej jest kiedy szafka sięga do wysokości materaca lub nawet wyżej, jednym Klientom wygodniej jest zagospodarować wysokość szafki szufladami, drudzy wolą wnęki - staramy się zawsze rozumieć i szanować potrzeby każdego naszego Klienta bo każdy ceni komfort jaki daje możliwość dopasowania najbliższego otoczenia.

Aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Państwa - naszych Klientów, oprócz standardowych produktów w naszej ofercie służymy fachową pomocą w stworzeniu szafki nocnej z drewna w 100% trafiającej w Państwa potrzeby, nasza Projektantka chętnie oraz profesjonalnie pomoże stworzyć mebel z drewna który będzie zarówno trwały, ergonomiczny jak i piękny.

Wykonujemy szafki nocne z drewna

  • sosnowego
  • dębowego
  • bukowego


Doradzamy zarówno gatunek drewna optymalny dla danego projektu jak i układ funkcjonalny, oraz co ma ogromny wpływ na efekt końcowy, pomagamy dobrać stylistykę która odzwierciedli charakter i gust Użytkownika.
Każdy mebel, który wychodzi z naszych stolarni jest unikatowy - rysunek słojów nigdy się nie powtórzy, a nasi fachowcy dbają by odpowiednio eksponować tą naturalną urodę desek. Bogate doświadczenie i wypracowane zaplecze produkcyjne są gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz rzetelnej realizacji zamówień naszych Klientów.