toaletki

Toaletki Drewniane

asortyment

Aktywne filtry

Już od najmłodszych lat wiele Kobiet wzdycha z rozmarzeniem na widok sceny w filmie lub na obrazie przedstawiającej piękną, rozmarzoną istotę czeszącą długie loki siedząc przy toaletce. Nie tych loków zazdroszczą kobiece oczy a właśnie takiego mebla, który będzie należał tylko do niej i będzie odpowiedzią na potrzebę poświęcenia czasu samej sobie w trosce o nienaganny wizerunek. Wszystkie fiolki, puderniczki, szminki i inne akcesoria w końcu mogą znaleźć się w przestrzeni gdzie nikt ich nie upuści i zawsze są na miejscu kiedy w pośpiechu trzeba wykonać makijaż przed ważnym spotkaniem.

Tak, to właśnie toaletka jest jednym z niedocenianych przez Panów a pożądanych przez Panie mebli.

Sugerujemy również skorzystać z porady naszej Projektantki co do umiejscowienia mebla tak aby ustawienie go było optymalne i umożliwiało dogodne i satysfakcjonujące korzystanie z jego zalet.

Aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Państwa - naszych Klientów, oprócz standardowych produktów w naszej ofercie służymy fachową pomocą w stworzeniu toaletki drewnianej w 100% trafiającej w Państwa potrzeby, nasza Projektantka chętnie oraz profesjonalnie pomoże stworzyć mebel z drewna który będzie zarówno trwały, ergonomiczny jak i piękny.

Wykonujemy toaletki drewniane z drewna

  • sosnowego
  • dębowego
  • bukowego

Doradzamy zarówno gatunek drewna optymalny dla danego projektu jak i układ funkcjonalny, oraz co ma ogromny wpływ na efekt końcowy, pomagamy dobrać stylistykę która odzwierciedli charakter i gust Użytkownika. Każdy mebel, który wychodzi z naszych stolarni jest unikatowy - rysunek słojów nigdy się nie powtórzy, a nasi fachowcy dbają by odpowiednio eksponować tą naturalną urodę desek. Bogate doświadczenie i wypracowane zaplecze produkcyjne są gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz rzetelnej realizacji zamówień naszych Klientów.