ławy

Ławy i Stoliki Drewniane

meble drewniane

Wybierz nasze ławy - wiele mieszkań w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu czy Poznaniu już się na nie zdecydowało. Wyjątkowe projekty, które świetnie się prezentują zarówno w małych, jak i dużych przestrzeniach. Odkryj drzemiącą w nich dusze! Ławy z drewna od Mebli z Krakowa z pewnością Cię zachwycą!

Aktywne filtry

Ława ZEN

Ława ZEN

2 799,00 zł -10% 2 519,10 zł
0 1 2 3 4 0 Opinie(a) 
  • -10%

Ławy drewniane - Kraków i cała Polska

Nie daj się zmylić naszej nazwie! Chociaż produkujemy ławy drewniane oraz inne meble w Krakowie, to nasza oferta kierowana jest do mieszkańców wszystkich miast, miasteczek oraz wsi w Polsce! Chcemy, aby każdy mieszkaniec naszego kraju mógł Cieszyć się wyjątkowymi, stylowymi, funkcjonalnymi, ale przede wszystkim wytrzymałymi meblami. Poznaj nasze stoliki drewniane kawowe, a także inne propozycje do salonu oraz innych pomieszczeń domowych, biurowych i hotelowych. Przekonaj się, że ławy z litego drewna (sosnowe, bukowe i dębowe) są odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby!

Ławy do salonu drewniane w wielu kolorach

Wiesz już, że w naszej ofercie znajdziesz niebanalne ławy do salonu drewniane sosnowe, dębowe oraz bukowe. To jednak nie koniec opcji, spośród których możesz wybierać. Nasze meble dostępne są także w różnych wersjach kolorystycznych, aby łatwiej było Ci dopasować je do stylu panującego w danym pomieszczeniu. Kolory, jakie oferujemy to:

  • biały,
  • bielony,
  • ciepły dąb,
  • jasny dąb,
  • heban,
  • orzech,
  • ciepły orzech,
  • szary.

W zależności od wybranego modelu, ławy drewniane pokojowe mogą być w jednym lub dwóch kolorach - wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli masz wątpliwości lub nie możesz się zdecydować, porozmawiaj z nami. Zawsze chętnie służymy pomocą naszym klientom. Pamiętaj, że jako producentowi mebli drewnianych, zależy nam na tym, abyś był w 100% zadowolony ze swojego zakupu!

Polskie ławy drewniane

Słyszałeś kiedyś o patriotyzmie lokalnym? Wiesz, że kupując nasze meble drewniane, wspierasz polską gospodarkę, pomagasz utrzymać już istniejące, a także tworzysz nowe miejsca pracy? Jeden pozornie mały zakup może mieć ogromne znaczenie! Korzystamy z lokalnych surowców i współpracujemy z polskimi projektantami oraz rzemieślnikami. Bądź świadomym klientem i podejmuj decyzje zakupowe, które wpłyną na Twój kraj! Właśnie tak się dzieje, kiedy kupujesz nasz polskie ławy drewniane oraz inne meble.

Ławy drewniane od producenta

Prezentowane w tej kategorii ławy kawowe drewniane prezentują najwyższy poziom - zarówno pod względem niebanalnego wzornictwa, jak i jakości wykonania. Chcemy dostarczać naszym klientom meble robione z sercem, które mają własny charakter i duszę. Mamy różnorodne modele, które perfekcyjnie wpiszą się w dowolny gust, dlatego gorąco zachęcamy do składania zamówień.