ławy

Ławy i Stoliki Drewniane

asortyment

Aktywne filtry

Ława drewniana to mebel dopełniający swoim charakterem i funkcjonalnością zarówno naszą strefę relaksu jaką jest salon jak i takie wnętrza jak gabinet i biuro. Niski blat dopasowany wysokością do osoby siedzącej na kanapie lub fotelu sprawia że nastawiamy się przy niej na czynności mniej oficjalne. Aby użytkowanie mebla było w pełni satysfakcjonujące musimy również ławę wybrać w oparciu o nasze przyzwyczajenia, ilość miejsca jaką mamy do zagospodarowania jak i funkcjonalności które podniosą komfort. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ławy klasyczne, proste w formie jak i takie z dodatkową półką pod blatem. Wykonujemy również takie z szufladą pod blatem aby potrzebne rzeczy były pod ręką, nie gubiły się, a wokół ławy panował przyjemny dla oka porządek.

Aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Państwa - naszych Klientów, oprócz standardowych produktów w naszej ofercie służymy fachową pomocą w stworzeniu ławy drewnianej w 100% trafiającej w Państwa potrzeby, nasza Projektantka chętnie oraz profesjonalnie pomoże stworzyć mebel z drewna który będzie zarówno trwały, ergonomiczny jak i piękny.

Niektóre z ław są dedykowane do konkretnej kolekcji ale możemy również pomóc w dopasowaniu do już posiadanych przez Państwa mebli.

Wykonujemy ławy drewniane z drewna

  • sosnowego
  • dębowego
  • bukowego


Doradzamy zarówno gatunek drewna optymalny dla danego projektu jak i układ funkcjonalny, oraz co ma ogromny wpływ na efekt końcowy, pomagamy dobrać stylistykę która odzwierciedli charakter i gust Użytkownika.
Każdy mebel, który wychodzi z naszych stolarni jest unikatowy - rysunek słojów nigdy się nie powtórzy, a nasi fachowcy dbają by odpowiednio eksponować tą naturalną urodę desek. Bogate doświadczenie i wypracowane zaplecze produkcyjne są gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz rzetelnej realizacji zamówień naszych Klientów.