Quattro

Meble drewniane Quattro

kolekcje

Kolekcja drewnianych mebli Quattro to propozycja dla osób, które cenią sobie estetykę oraz funkcjonalność. Z nimi klient umebluje atrakcyjną wizualnie nowoczesną sypialnię, pokój, czy też gabinet. Jako profesjonalny producent mebli drewnianych wykonujemy również zamówienia pod wymiar. 

Aktywne filtry

Polskie, wysokiej jakości meble Quattro 

Meble z Krakowa - godny polecenia polski producent mebli o niezachwianej reputacji. Oferowana przez niego kolekcja Quattro wyróżnia się na tle innych produktów nowoczesnym designem, który przejawia się w prostej formie i braku klamek. Produkty, które wchodzą w jej skład, zamówić można w różnych wariantach kolorystycznych. Mogą być one:

  • białe, 
  • szare, 
  • o odcieniu orzecha (ciepły, naturalny),
  • o dębowym zabarwieniu (jasny i ciemny wariant),
  • hebanowe. 

Decydując się na polskiego producenta klient ma pewność, że otrzyma nowoczesne meble drewniane o najwyższej jakości - nie od dzisiaj wiadomo, że doceniane są one za to poza granicami naszego kraju. Kupując je, wspiera się również polską ekonomię. 

Kolekcja Quatro - sprawdzona inwestycja na lata

Wykonane z litego drewna meble Quatro to produkt odporny na uszkodzenia i częstą eksploatację. Klient, składając zamówienie, może wybierać między drewnem bukowym a dębowym. Dobrze będzie się ono prezentować zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Poza rozbudowaną kolekcją Quattro producent oferuje również inne meble drewniane, takie jak:

Zamówione przez klienta meble z drewna wysyłane są w komponentach do samodzielnego montażu (niektóre z produktów dostarczane są w całości).  Wszystkie niezbędne informacje na ich temat znajdują się w opisach produktów. W razie jakichkolwiek pytań warto skontaktować się z producentem - dane kontaktowe znajdują się na stronie.