Szafki nocne dębowe

Szafki nocne dębowe

kategoria

Szukasz wyjątkowej, wytrzymałej, a zarówno atrakcyjnej wizualnie dębowej szafki nocnej? Znajdziesz ją u nas! Jako producent mebli drewnianych zadbaliśmy o to, abyś mógł wybierać między stolikami z gładkimi oraz frezowanymi frontami, z wysokimi, jak i niskimi nóżkami oraz modele typowe designerskie, posiadające tylko funkcjonalny blat.

Aktywne filtry

Dębowe szafki nocne - wiele wariantów kolorystycznych 

Dobór odpowiedniego dębowego stolika nocnego wcale nie należy do najprostszych zadań. Tego typu meble drewniane nie tylko powinny kształtem nawiązywać do konkretnej aranżacji, ale dobrze jest, jak i ich kolor współgra z resztą wyposażenia. Dlatego też, w zależności od danego modelu, polecamy szeroką paletę odcieni:

  • bieli,
  • szarości, 
  • dębu, 
  • hebanu, 
  • starwax.

Polski producent - gwarancja wysokiej jakości

Decydując się na polskie szafki dębowe do sypialni nie tylko masz pewność, że otrzymasz produkty, które niezawodnie będą się sprawdzały na przestrzeni wielu lat, ale i jednocześnie wspierać będziesz krajowy rynek. W naszym sklepie z pewnością znajdziesz to, czego szukasz! Dębowe szafki nocne do sypialni z jedną, a może dwoma szufladami? Kształt prostokąta, a może trójkąta? Model stojący na ziemi, a może wiszący? Wybór należy do Ciebie! 

Jeżeli nie wiesz jeszcze, na co się zdecydować, to koniecznie sprawdź: