Łóżka drewniane 200x200

Łóżka drewniane 200x200

kategoria

Masz dużą sypialnię i zastanawiasz się, jak zaaranżować tę przestrzeń? Nic prostszego! Łóżka drewniane 200x200 to dokładnie to, czego szukasz. Stylowa rama z litego drewna, solidne wykonanie i dbałość o każdy detal to właśnie Meble z Krakowa. Nasze meble drewniane to gwarancja najwyższej jakości.

Aktywne filtry

Łóżka 200x200 – królewski wymiar w Twojej sypialni

Zakup łóżka do sypialni dosłownie i w przenośni może spędzić sen z powiek. Nie jest to łatwy wybór. Wiele sklepów oferuje produkty z płyty meblowej, które całkiem wiarygodnie udają meble wysokiej jakości. Szukając wyposażenia z górnej półki w atrakcyjnej cenie, warto zapoznać się z ofertą Mebli z Krakowa. Każdy produkt jest wykonany z uwagą, na indywidualne zamówienie. Masz pewność, że zamówione łóżko do sypialni 200x200 będzie unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Możesz wybrać spośród kilku rodzajów drewna — oferujemy łóżka 200x200 dębowe, sosnowe i bukowe. Chcąc dokładnie poznać ich specyfikę, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

Łóżko sypialniane 200x200 – wypoczynek doskonały

Przestronne miejsce do wypoczynku to coś, czego potrzebuje większość ludzi, by się w pełni zregenerować. Łóżko drewniane 200x200 to doskonały wybór, który zapewni Ci komfort w rozmiarze king size. Dopełnieniem wyposażenia w sypialni mogą być szafki nocne drewniane, których praktyczne szufladki pomieszczą wszystkie Twoje drobiazgi. Uzupełnieniem aranżacji do będą szafy drewniane – wykonamy je z takiego samego drewna co łóżko o wymiarze 200x200, dzięki czemu stworzą jednolitą całość.

Drewniane łóżko 200x200 – dokładnie takie, jak potrzebujesz

W zależności od Twoich potrzeb nasze łóżka drewniane występują w kilku różnych kombinacjach:

  • rama łóżka 200x200 – dostarczamy Ci samą ramę łóżka; materac musisz zakupić we własnym zakresie;
  • łóżko z materacem 200x200 – kupujesz kompletny produkt, gotowy do użytku. W zestawie oszczędzasz czas i pieniądze, a dodatkowo masz pewność, że materac będzie pasował do ramy;
  • łóżko z pojemnikiem 200x200 – zyskujesz dodatkową przestrzeń do przechowywania. W łóżku o takim wymiarze schowasz naprawdę bardzo dużo rzeczy – zapasowe koce, pościele, a nawet wymienisz garderobę z letniej na zimową, lub na odwrót.

Meble z Krakowa wsłuchują się w głosy i potrzeby naszych Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować meble idealne. Łóżko o wymiarze 200x200 z materacem czy z pojemnikiem to unikalne wyposażenie Twojej sypialni.

Nasze meble produkowane są w całości z litego drewna, dzięki czemu ich konstrukcja jest trwała i pozostaje nienaruszona przez wiele lat. Każdy produkt wychodzi z naszej fabryki na indywidualne zamówienie Klienta — nie produkujemy setek takich samych mebli taśmowo. Każde łóżko, szafa czy komoda są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Mamy też świadomość, że transport tak dużych gabarytów jest kosztowny, więc zapewniamy bezpłatną dostawę do każdego zakątka Polski. Jeśli potrzebujesz porady przy wyborze Twojego łóżka drewnianego 200x200, to skontaktuj się z naszymi specjalistami!