Łóżka lewitujące

Łóżka lewitujące do sypialni

kategoria

Drewniane łóżka lewitujące świetnie sprawdzą się w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach. Na tle innych mebli wyróżnia je wyjątkowa konstrukcja, która sprawia wrażenie, że łóżko „wisi w powietrzu". Sprawdź nasze łóżko lewitujące do sypialni i dowiedz się więcej o dostępnych modelach!

Aktywne filtry

Łóżka lewitujące do sypialni — idealne do nowoczesnych wnętrz

Łóżko drewniane lewitujące to mebel, który jest pozbawiony widocznych nóg lub ramy, które opierają się o podłogę. Cała konstrukcja wsparta jest się na umieszczonej w centralnej części łóżka podstawie lub cofniętych do wewnętrznej strony nóżkach. Taka budowa oferuje wizualny efekt zawieszenia w powietrzu. Nasze łóżka lewitujące do sypialni zostały również pozbawione widocznego wezgłowia. Całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie i z pewnością jest rozwiązaniem niezwykle oryginalnym i niespotykanym. Oferujemy polskie łóżka drewniane w wielu rozmiarach do wyboru:

Łóżko drewniane lewitujące – bukowe i dębowe

Jako doświadczony producent mebli drewnianych dokładamy najwyższych starań, aby nasze meble drewniane nie tylko wyglądały dobrze, ale przede wszystkim wyróżniały się najwyższą jakością. Łóżka lewitujące wykonujemy z wysokiej jakości drewna bukowego i dębowego. Rama powstaje z grubego drewna, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilna i solidna. Ramy, z których tworzymy łóżka drewniane dębowe i bukowe dostępne są w wielu atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Oferujemy proste łóżka drewniane lewitujące z pojemnikiem na pościel i bez. Wybierz wariant, który najlepiej sprosta Twoim wymaganiom! Proponujemy:

Łóżko dębowe lewitujące nie jest jedynym elementem wyposażenia, jaki Cię interesuje? Jako doświadczony producent łóżek drewnianych oferujemy łóżka z drewna — lewitujące i nie tylko! W pozostałych kategoriach znajdziesz również inne mocne łóżka drewniane i wygodne meble do innych pomieszczeń: salonu, kuchni, jadalni. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, jaką oferuje nasz sklep meblowy w Krakowie: