Toaletki bukowe

Toaletki bukowe

kategoria

Toaletki bukowe z naszego sklepu słyną ze swojej trwałości. Meble drewniane wykonane z buczyny mają III stopień twardości Brinella. Toaletki bukowe - drewniane z naszej oferty to, podobnie jak toaletki dębowe i toaletki sosnowe – jeden z najlepszych wyborów do niemalże każdego pomieszczenia.

Aktywne filtry

Uniwersalne toaletki bukowe o wielu zastosowaniach

Toaletki do sypialni wyznaczają miejsce do wieczornego relaksu. Mają pojemne szuflady, w których można schować biżuterię, kosmetyki i inne, osobiste drobiazgi. Damskie toaletki bukowe są zwykle wzbogacone o trwałe, duże lustro, które ułatwia wieczorną i poranną pielęgnację. Niezależnie od wyboru modelu, toaletka stanowi elegancki, uniwersalny element wyposażenia każdego pomieszczenia. Jej wykorzystanie zdecydowanie wykracza poza progi sypialni! Toaletki bukowe doskonale zdają egzamin jako alternatywa konsoli w przedpokoju, na której można położyć klucze, pocztę i gazety. Z kolei w salonie, mogą zastępować sekretarzyk i być miejscem do ekspozycji rodzinnych fotografii.

Wiele wariantów kolorystycznych

Jako producent mebli drewnianych - gwarantujemy, że wszystkie surowce wykorzystane do produkcji pochodzą z Polski. Dzięki temu każdy, kto decyduje się na zakup toaletki bukowej z Krakowa – ma wpływ na wspieranie, tradycyjnej, rodzimej produkcji. Toaletki z lustrem i bez lustra z naszej oferty, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Występują w wersji:

  • naturalnej,
  • szarej,
  • białej,
  • orzecha,
  • hebanu,
  • naturalnego dębu.