Krzesła bukowe

Krzesła bukowe

kategoria

Widniejące w ofercie krzesła bukowe do kuchni, jak i jadalni, to ponadczasowa klasyka. Producent mebli drewnianych Meble z Krakowa zadbał o to, aby wykonane zostały one z najlepszych surowców oraz z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu z pewnością sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.  

Aktywne filtry

Krzesło drewniane ENZO

Krzesło drewniane ENZO

0 1 2 3 4 0 Opinie(a) 
689,00 zł

Krzesło drewniane ENZO w kolorze ciepły orzech

Krzesło drewniane ENZO w kolorze ciepły orzech

0 1 2 3 4 0 Opinie(a) 
689,00 zł

Dopasuj krzesła bukowe do reszty wyposażenia 

Krzesła drewniane bukowe stanowią niezwykle ważny dodatek do stołu. Aby zachować spójność aranżacji w danym pomieszczeniu, powinny one również być kompatybilne kolorystycznie z resztą wyposażenia. Dlatego też, zamawiając tego typu meble drewniane, można wybierać pomiędzy następującymi odcieniami:

  • białym, 
  • szarym, 
  • dębowym (ciepłym lub jasnym),
  • orzechowym,
  • naturalnym. 

Odpowiednio spasowane z wystrojem wnętrza nowoczesne krzesła bukowe będą prezentować się niezwykle atrakcyjnie. Za sprawą odpowiedniej wysokości nóg oraz oparć są one wygodne, co jest niezwykle ważne podczas spędzania czasu przy stole. Tego typu krzesła drewniane to również sprawdzona inwestycja - dzięki temu, że odznaczają się one ponadczasowym designem, to nawet po upływie wielu lat nadal nie wyjdą z mody. 

W asortymencie, oprócz drewnianych krzeseł bukowych do kuchni i jadalni, znajdują się ponadto: