Witryny W tej kategorii jest 6 produktów

Witryna, aby spełniła swoją funkcje w sposób w pełni satysfakcjonujący, musi przede wszystkim być pojemna, jej wnętrze musi być dobrze przemyślane pod kątem tego jakie rzeczy się w niej znajdą a konstrukcja musi być stabilna i trwała.

Kiedy nasi Klienci pytają o witryny często mają obawy że mebel o indywidualnie dopasowanym wnętrzu będzie sporo droższy niż zaproponowane dla danego modelu rozwiązanie. Otóż nie, w cenie każdej witryny jest również możliwość zaplanowania układu funkcjonalnego który pomoże ułożyć wszystkie rzeczy w najbardziej optymalnej dla Klienta konfiguracji.

Witryna z przeznaczeniem przechowywania ozdobnych zastaw będzie się różnić od takiej gdzie znaleźć się ma głównie zastawa zapasowa, ta gdzie mają zostać ustawione książki i dokumenty będzie zupełnie inna od tej na zabawki dziecka, jako że wykonaliśmy już bardzo wiele witryn dla wielu różnych Klientów rozumiemy te różnice doskonale.

Aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Państwa - naszych Klientów, oprócz standardowych produktów w naszej ofercie służymy fachową pomocą w stworzeniu szafy drewnianej w 100% trafiającej w Państwa potrzeby, nasza Projektantka chętnie oraz profesjonalnie pomoże stworzyć mebel z drewna który będzie zarówno trwały, ergonomiczny jak i piękny.

Wykonujemy witryny drewniane z drewna

  • sosnowego
  • brzozowego
  • bukowego

Doradzamy zarówno gatunek drewna optymalny dla danego projektu jak i układ funkcjonalny, oraz co ma ogromny wpływ na efekt końcowy, pomagamy dobrać stylistykę która odzwierciedli charakter i gust Użytkownika. Każdy mebel, który wychodzi z naszych stolarni jest unikatowy - rysunek słojów nigdy się nie powtórzy, a nasi fachowcy dbają by odpowiednio eksponować tą naturalną urodę desek. Bogate doświadczenie i wypracowane zaplecze produkcyjne są gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz rzetelnej realizacji zamówień naszych Klientów.

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...