Forte

Meble drewniane Forte

kolekcje

Meble drewniane Forte to unikalny design. Spodoba się osobom, które poszukują prostych, jednak niestandardowych kształtów. Odnajdzie się on w wielu aranżacjach. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z których wykonana została kolekcja Forte, meble wchodzące w jej skład będą niezawodne na przestrzeni lat.  

Aktywne filtry

Polski producent - sprawdzona inwestycja 

Meble z Krakowa to firma, która cieszy się szerokim uznaniem w swojej branży. Jako sprawdzony producent mebli drewnianych jest ona w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta, a to wszystko dzięki rozbudowanej ofercie i dodatkowym usługom. Udogodnienia, na które liczyć może każdy klient to:

  • szeroka paleta kolorów - meble z litego drewna Forte przybrać mogą różne odcienie, a w tym i kolor biały, szary, dębowy (ciepły, jasny), hebanu, czy też orzecha,
  • możliwość modyfikacji rozmiarów, a także złożenia indywidualnego zamówienia (po odbytych wcześniej konsultacjach).

Wybierając polskie produkty klient wspiera nie tylko krajową gospodarkę. Ma on również pewność, że znacznie szybciej stanie się on właścicielem nowego mebla. 

Unikalne meble drewniane Forte 

Kolekcja mebli drewnianych Forte wykonana została z różnych materiałów (drewno bukowe, dębowe), na co klient powinien zwrócić swoją uwagę. Meble wysyłane są w formie komponentów do samodzielnego montażu, który przebiega sprawnie, gdy korzysta się z załączonej instrukcji. 

Meble z Krakowa, oprócz drewnianych mebli Forte, w swoim asortymencie mają jeszcze unikalne: 

Z nowoczesnymi meblami drewnianymi tego typu można urządzić niejedno mieszkanie, niezależnie od koncepcji aranżacyjnej, jaką się obierze. Czas realizowania poszczególnych zamówień jest kwestią indywidualną i zależny jest on od wielu czynników. Warto jednak poczekać na wysokiej jakości, unikalne, dopasowane na rozmiar polskie meble drewniane