Regał Forte 1

330,00 zł

  • Wysokość: 50 cm
  • Szerokość: 50 cm
  • Głębokość: 50 cm
  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Na zdjęciu/zdjęciach kolor: Ciepły orzech

Regał Forte 1 posiada wymiary 50 x 50 x 50 cm. Jest niewielki, jednak spokojnie pomieści ulubione książki, pamiątki czy inne drogocenne pamiątki. Można również ustawić kilka Regałów Forte 1 na sobie lub przymocować je do ściany w asymetryczny sposób. Dzięki temu Twoje wnętrza będą wyglądały jeszcze bardziej nowocześnie i stylowo. Najlepiej będzie pasował do innych mebli z serii Forte.

Regał Forte 1 wykonany jest z drewna brzozowego, które ma ciepły i naturalny kolor. Dodatkowo posiada ono charakterystyczny układ słoi podkreślony bejcą, przez co regał wygląda oryginalnie, a całość została zabezpieczona woskiem. Będzie solidnie służył przez lata.

Opis ogólny: Regał wykonany na bazie ramy z desek o grubości 4 cm. Bejcowany oraz wykończona woskiem pochodzenia naturalnego.

Opis dodatkowy: Na życzenie klienta możemy regał dodatkowo zabezpieczyć olejem. Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie tak, aby każdy cieszył się nie tylko wysoką jakością naszych wyrobów ale też ich funkcjonalnością.

Prosty regał o interesującym wzornictwie. Zaprojektowany jako uzupełnienie łóżka FORTE,  będzie równie dobrze służyć jako samodzielny mebel.

Minimalistyczne wzornictwo wyróżniające się zaokrąglonymi krawędziami, wspaniale doda uroku i szyku nowoczesnym wnętrzom.

W kolekcji FORTE oferujemy również regały o innych rozmiarach: regał FORTE 2 oraz regał FORTE 3.

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego materiału, zwanego „klejonką”. Powstaje on przez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się naturalną fakturą drewna, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza.

Brzoza jest świetnym drewnem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i sporą gęstość, dzięki czemu meble z niej wykonane są trwałe i pewne.

Przy zakupie regału otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję na zakupiony towar, obsługę na najwyższym poziomie jak również możliwość dopasowania regału do indywidualnych potrzeb.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...