Meble drewniane z Krakowa - kolekcja mebli drewnianych - KOBE -
Meble drewniane z Krakowa - kolekcja mebli drewnianych - KOBE -
Meble drewniane z Krakowa - kolekcja mebli drewnianych - KOBE -
Meble drewniane z Krakowa - kolekcja mebli drewnianych - KOBE -
Meble drewniane z Krakowa - kolekcja mebli drewnianych - KOBE -
Meble drewniane z Krakowa - kolekcja mebli drewnianych - KOBE -
Meble drewniane z Krakowa - kolekcja mebli drewnianych - KOBE -
Poprzedni keyboard_arrow_up
Następny keyboard_arrow_down
Poprzedni
Następny
produkt dostępny
2-5 tygodni
dąb
tak
naturalny
W elementach do samodzielnego montażu
Szerokość142,2 cm
Wysokość195,5 cm
Głębokość50 cm

Dębowa szafa na czarnych, metalowych nóżkach KOBE 3d dziki dąb

13 599,00 zł 7 479,45 zł
  • 45%

    TANIEJ

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 7 479,45 zł

Do końca promocji zostało:
Oszczędzasz: 6 119,55 zł
3dni
20godzin
18minut
7sekund
PayU PayU
Zobacz kalkulator i plan rat PayU

Szafa KOBE 3D z dzikiego dębu – naturalna siła drewna i nowoczesna lekkość konstrukcji

Szafa trzydrzwiowa KOBE z litego dzikiego dębu to wyjątkowe połączenie nowoczesnego designu i surowej natury. Osadzona na czarnych, metalowych nóżkach, prezentuje się lekko, ale jednocześnie solidnie i wyraziście. Jej trzydrzwiowa forma zapewnia dużą pojemność, a minimalistyczny styl doskonale pasuje do wnętrz, w których liczy się funkcjonalność i charakter.

Dzięki zastosowaniu litego drewna dzikiego dębu, mebel zyskuje niepowtarzalny wygląd – z widocznymi sękami, pęknięciami i zróżnicowanym usłojeniem. Każda szafa to unikalny egzemplarz. Lakierowana powierzchnia podkreśla naturalny rysunek drewna i zabezpiecza je przed codziennym użytkowaniem. Czarne, stalowe nóżki wprowadzają nowoczesny kontrapunkt i nadają bryle wizualnej lekkości.


Dlaczego warto wybrać szafę KOBE 3D z dzikiego dębu?

  • ✅ Lite drewno dzikiego dębu – surowe, trwałe i pełne charakteru

  • ✅ Trzydrzwiowa forma – duża pojemność i wygoda użytkowania

  • ✅ Czarne, metalowe nóżki – lekkość konstrukcji i nowoczesny akcent

  • ✅ Lakierowane wykończenie – naturalny wygląd i odporność na zużycie

  • ✅ Polska produkcja – rzemieślnicza jakość i dbałość o detale


Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Szafa KOBE 3D z dzikiego dębu świetnie odnajdzie się w:

  • sypialni – jako główna szafa do przechowywania,

  • nowoczesnej garderobie – z nutą natury i surowej elegancji,

  • loftowym przedpokoju – jako praktyczny i wyrazisty mebel,

  • wnętrzach w stylu loft, japandi, rustykalnym, industrialnym i skandynawskim.


Kolekcja KOBE – nowoczesność oparta na naturze

Szafa należy do kolekcji KOBE – linii mebli, które łączą lite drewno i czarną stal w spójnym, nowoczesnym stylu. W kolekcji znajdziesz także łóżka, komody, szafki nocne i witryny, które pozwolą stworzyć elegancką i konsekwentną aranżację wnętrza.


Szafa trzydrzwiowa KOBE z dzikiego dębu na czarnych, metalowych nóżkach to mebel, który przyciąga uwagę, zachwyca autentycznością i służy przez lata. Idealna propozycja dla tych, którzy szukają niepowtarzalnego wzornictwa i rzemieślniczej jakości.

Strefa Architekta

Strefa Architekta to przestrzeń stworzona z myślą o projektantach wnętrz oraz architektach, którzy w swoich realizacjach stawiają na wysoką jakość, funkcjonalność i naturalne materiały. Zapraszamy do współpracy oraz korzystania z naszych modeli 3D, obejmujących starannie zaprojektowane meble drewniane, takie jak łóżka drewniane, stoły dębowe, krzesła tapicerowane, komody, szafy czy stoliki.

Przejdź do 'Strefy architekta'
Informacje GPSR
Podmiot odpowiedzialny:

Polanomeble sp. z o.o.

Juszczyn 264

34-231 Juszczyn

Poland

tel: +48 602 229 219

mail: biuro@meblezkrakowa.pl

Opinie

Na podstawie 1 review

0 1 2 3 4 5,00/5

0 1 2 3 4
(5/5

2 z 2 Inni uznali tę recenzję za pomocną

Piękna szafa, wreszcie wykonana z litego drewna a nie okleina czy skandynawski bardziew . polecam

Opinie klientów
0 1 2 3 4

Ocena sklepu 4,94 na 5 gwiazdek

Średnia ocena sklepu oparta o 429 opinii użytkowników

Od Mariusz J.31.03.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Jestem bardzo zadowolony z zakupu stołu MOON. Na żywo wygląda świetnie – dąb ma piękne usłojenie, a całość jest solidna i stabilna. Duży plus za funkcję rozkładania – na co dzień kompaktowy, a przy gościach bardzo praktyczny. Polecam!
Od Henryk M.27.03.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Dzięki za piękny stół. Żona zadowolona to i cały dom w skowronkach. pozdrawiam
Od Marek M.24.03.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Krzesła dotarły w dobrym stanie, tapicerka taka jak na próbce.
Od Weronika U.19.03.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Polecam jakość mebli, dostawa także bez problemów.
Od Krzysztof K.16.03.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Meble bardzo dobrej jakości. Cieszymy się, że trafiliśmy na Państwa firmę.
Od Urszula T.10.03.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Kupiliśmy łóżko NELSON w stylu skandynawskim i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Łóżko jest solidne, stabilne i wykonane z pięknego naturalnego drewna, które świetnie pasuje do naszej sypialni. Minimalistyczny design idealnie wpisuje się w styl skandynawski i sprawia, że wnętrze wygląda bardzo elegancko i przytulnie. Montaż był prosty, a jakość wykonania naprawdę na wysokim poziomie. Widać, że to mebel na lata. Zdecydowanie polecam łóżko NELSON wszystkim, którzy szukają wygodnego i trwałego łóżka drewnianego do nowoczesnej sypialni.
Od Tomasz K.06.03.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Toaletka dębowa ZEN z lustrem to bardzo elegancki i solidny mebel. Naturalne drewno pięknie wygląda w sypialni, a minimalistyczny design pasuje do nowoczesnych i skandynawskich wnętrz. Świetna jakość wykonania – polecam.
Od Amelia R.03.03.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Bardzo miły dodatek do łóżka. Polecam.
Od Tomasz B.25.02.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Łóżko spełnia nasze oczekiwania.
Od Judyna N.23.02.2026
0 1 2 3 4
(5/5)

Polecam ! Co więcej napisać jak niepowtarzalne i piękne !
Ładowanie...