Komoda Brandy

1 300,00 zł

  • Wysokość: 55 cm
  • Szerokość: 110 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk

Komoda Brandy wykonana została na bazie ramy z desek o grubości 4 cm, z frontem szuflady wpuszczonym w ramę. Filunek delikatnie zagłębiony na bokach. Bejcowana oraz wykończona woskiem pochodzenia naturalnego. Na życzenie Klienta możemy ją dodatkowo zabezpieczyć olejem. Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie. Istnieje możliwość dopasowania wymiarów komody Brandy do własnych potrzeb oraz oczekiwań. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zmieniać też konfigurację szuflad, półek oraz drzwi. Dzięki temu będzie ona bardzo funkcjonalna.

Nafrezowania wyróżniają komodę niespotykanym wzornictwem, natomiast wysokiej jakości uchwyty podwyższają elegancję mebli.

Dodatkową opcją przez nas polecaną, która podnosi komfort użytkowania szuflad, jest zastosowanie prowadnic z cichym domykiem lub otwieranych „na dotyk”. Korzystamy z produktów renomowanej firmy Blum - świetnie sprawdzają się te z serii Tandem, Blumotion, Tip-On oraz MOVENTO. Specjalne mechanizmy zapewniają nienaganną pracę szuflad nawet z dużym obciążeniem. Do ceny komody doliczamy tylko cenę zestawu prowadnic dobieranych indywidualnie do potrzeb Klienta, natomiast montaż jest gratis.

Brzoza jest świetnym drewnem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i sporą gęstość, dzięki czemu meble z niej wykonane są trwałe i solidne przez wiele lat. Dzięki temu komoda Brandy stworzy we wnętrzach niepowtarzalną atmosferę i pomieści wszystkie rzeczy oraz akcesoria, będąc najlepszą inwestycją na lata.

Przy zakupie komody Brandy otrzymują Państwo 24-miesięczną gwarancję na zakupiony towar.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...