Łóżko Piccolo

430,00 zł

  • Gatunek drewna: Sosna
  • Wykończenie: Bejca Sopur + Lakier
  • Możliwość wykonania skrzyni na pościel: TAK
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : tylko z drewna sosnowego
  • Na zdjęciu/zdjęciach kolor: Brunat 22-25

Cena dotyczy ramy łóżka bez materaca oraz pościeli, widocznych na zdjęciach. W komplecie stelaż sosnowy (dwadzieścia listew w odległościach trzycentymetrowych). Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie tak, aby nasze produkty jak najlepiej spełniały Państwa potrzeby i oczekiwania.

Model łóżka Piccolo charakteryzuje się prostą i funkcjonalną formą oraz niezobowiązującym stylem. Dlatego model ten często wybierany jest przez naszych Klientów do sypialni dziecięcych i młodzieżowych, jednak świetnie sprawdzi się także dla par. 

Łóżko Piccolo wykonujemy z drewna sosnowego, co gwarantuje atrakcyjny stosunek jakości do ceny oraz piękny, naturalny i oryginalny wygląd mebla. Rama została zrobiona z drewna o grubości trzech centymetrów, dzięki czemu łóżko jest stabilne i wytrzymałe. Łóżko posiada lekko pochylone i ażurowe wezgłowie oraz listwę środkową, podpartą dwiema dodatkowymi nogami, dla zapewnienia stabilności oraz bezpieczeństwa. Bejcowane bejcą Sopur oraz lakierowane lakierem półmatowym.

Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji mebli Piccolo.

Zastanawiając się nad kolorem, oprócz zamieszczonego wzornika, mają Państwo również możliwość wyboru koloru z wzornika bejcy Sopur. W przypadku zainteresowania kolorem białym, oferujemy użycie pasty wybielającej Starwax. Koszt pastowania to ok. 50 zł.

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego materiału, zwanego „klejonką” (powstaje on przez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek). Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się naturalną fakturą drewna, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...