Łóżko Zen Lite

950,00 zł

  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Możliwość wykonania skrzyni na pościel: TAK
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : z drewna brzozowego, bukowego, dębowego
  • Dopłata do wersji bukowej: 400zł
  • Dopłata do wersji dębowej: podwojona cena produktu
  • Na zdjęciu/zdjęciach kolor: Natur, drewno dębowe

Rama łóżka jest zrobiona z drewna o grubości czterech centymetrów, dzięki czemu jest ono stabilne i wytrzymałe. Podparte jest sześcioma nogami, wykonanymi z kantówki o grubości czternastu centymetrów. Wykończone woskiem pochodzenia naturalnego. W komplecie stelaż sosnowy (stelaż – dwadzieścia listew w odległościach trzy-centymetrowych połączonych ze sobą taśmą).

Cena dotyczy ramy łóżka bez szafek oraz pościeli widocznymi na zdjęciach. Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie tak, aby każdy cieszył się nie tylko wysoką jakością naszych produktów, ale też ich funkcjonalnością. Dzięki temu jeszcze lepiej dopasują się do Twojego domu i spełnią wszystkie oczekiwania. Przy zmianie długości łóżka cena pozostaje bez zmian.

Model Zen Lite to siostrzany model łóżka Zen. Będzie on idealny dla osób, które nie preferują wezgłowia lub posiadają już panel tapicerowany na ścianie swojej sypialni, gdyż w modelu Zen Lite z niego zrezygnowaliśmy. Cała kolekcja zainspirowana jest estetyką kultury japońskiej. W efekcie otrzymują Państwo prostą i lekką formę, gdzie jedynym elementem dekoracyjnym są delikatne zaokrąglenia u nóg ramy łóżka. Wrażenie „lewitacji” mebla uzyskaliśmy poprzez cofnięcie nóg wewnątrz ramy.

Minimalistyczna forma łóżka Zen Lite doskonale zakomponuje się w prostych eleganckich sypialniach, jak również we wnętrzach w stylu nowoczesnym.

Jeśli są Państwo zafascynowani estetyką japońską jako uzupełnienie łóżka Zen polecamy stolik nocny z tej samej kolekcji. Natomiast jeśli celem jest wkomponowanie łóżka w nowoczesne wnętrze, rekomendujemy zapoznanie się z naszą ofertą szafek nocnych z innych kolekcji, gdyż prosta linia wzornicza łóżka ZEN LITE idealnie komponuje się z innymi meblami.

Przy zakupie łóżka otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję na zakupiony towar.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...