Łóżko Forte Lite

1 400,00 zł

  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : z drewna brzozowego, bukowego, dębowego
  • Dopłata do wersji bukowej: 600zł
  • Dopłata do wersji dębowej: podwojona cena produktu
  • Na zdjęciu/zdjęciach kolor: Jasny dąb

Rama łóżka Forte Lite jest zrobiona z drewna o grubości czterech centymetrów, dzięki czemu jest ono stabilne i wytrzymałe. Łóżko posiada lekko zaokrąglone boki. Podstawą łóżka jest pojemna skrzynia na pościel. Bejcowane oraz wykończone woskiem pochodzenia naturalnego.

Cena dotyczy ramy łóżka bez materaca, stelaża oraz poduszek widocznych na zdjęciach. Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie tak, aby każdy cieszył się nie tylko wysoką jakością naszych wyrobów, ale też ich najwyższą funkcjonalnością.

Model Forte Lite to siostrzany model łóżka Forte. Model ten będzie idealny dla osób, które nie preferują wezgłowia lub posiadają już panel tapicerowany na ścianie swojej sypialni.

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych mebli z kolekcji Forte.

Całą kolekcję Forte cechuje minimalistyczna linia wzornicza oraz ergonomiczne kształty. Lekko zaokrąglona rama to cecha charakterystyczna tego modelu. Łóżko osadzone jest na pojemnej skrzyni na pościel, nieco mniejszej niż rama łóżka, przez co mebel nie jest ciężką bryłą. To zróżnicowanie w wielkości ułatwia również dostęp do łóżka.

Aby umożliwić wygodny dostęp do skrzyni, polecamy dobranie do kompletu stelaża z funkcją podnoszenia. Ze względu na różne rodzaje zastosowanych w nich mechanizmów, każdorazowo pomagamy dobrać odpowiedni dla Państwa model. Łóżko nie posiada w komplecie stelaża, ponieważ dobierany jest on indywidualnie spośród kilku rodzajów dostępnych na rynku, w zależności od potrzeb Klienta.

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego materiału, zwanego „klejonką”. Powstaje on przez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się naturalną fakturą drewna, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza.

Brzoza jest świetnym drewnem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i sporą gęstość, dzięki czemu meble z niej wykonane są trwałe i pewne.

Przy zakupie łóżka otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję na zakupiony towar.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...