Kredens Lovano

1 580,00 zł

  • Gatunek drewna: Sosna
  • Wykończenie: Bejca Sopur + Lakier półmatowy
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : z drewna sosnowego, bukowego, dębowego
  • Dopłata do wersji dębowej: podwojona cena produktu
  • Na zdjęciu/zdjęciach kolor: Brunat 22-05

Kredens Lovano dostępny w trzech różnych wersjach.

Wersja Lux obejmuje podwójnie frezowany i zaokrąglony blat oraz lekko zaokrąglone nogi. Wersja Standard posiada podwójnie frezowany i prosty blat z nogami, które mają wyraźną krawędź. Natomiast wersja Bold ma pojedynczo frezowany, prosty blat oraz nogi z wyraźną krawędzią. Oferujemy tyle opcji, aby zakupiony mebel jak najbardziej spełniał Państwa oczekiwania estetyczne. Kredens Lovano jest bejcowany bejcą Sopur oraz lakierowany lakierem półmatowym.

Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie tak, aby każdy cieszył się nie tylko wysoką jakością naszych produktów, ale także ich funkcjonalnością. Na Państwa potrzeby, jesteśmy w stanie indywidualnie dostosować projekt mebla, zmieniając wymiary lub konfigurację półek drzwi i szuflad. Dzięki temu jeszcze lepiej wpasuje się do Państwa wnętrz.

Pojemny kredens Lovano został wykonany w charakterystycznym, rustykalnym stylu. Będzie użyteczny zarówno w kuchni, jadalni, jak i w salonie, prezentując się naprawdę pięknie. Zdobione nogi oraz frezy na frontach wyróżniają kredens niespotykanym wzornictwem, natomiast wysokiej jakości uchwyty podwyższają elegancję mebla.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej kolekcji Lovano.

Dodatkową opcją jest zastosowanie prowadnic z cichym domykiem lub otwierających się „na dotyk” - takie rozwiązanie znacznie zwiększy komfort użytkowania. Korzystamy z produktów renomowanej firmy Blum, świetnie sprawdzają się produkty z serii Tandem, Blumotion, Tip-On i MOVENTO. Mechanizmy te zapewniają nienaganną pracę szuflad nawet z dużym obciążeniem.

Przy zakupie kredensu  Lovano otrzymują Państwo 24-miesięczną gwarancję na zakupiony towar, obsługę na najwyższym poziomie jak również możliwość dopasowania kredensu do indywidualnych potrzeb.

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...