Witryna Dante

2 660,00 zł

  • Gatunek drewna: Brzoza
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK
  • Możliwość wykonania : tylko z drewna brzozowego

 

Witryna Dante została wykonana na bazie ramy z desek o grubości 4cmx7,5cm, z frontem drzwi i szuflad wpuszczonymi w ramę. Filunek jest delikatnie zagłębiony na bokach oraz frontach drzwi. Bejcowana oraz wykończona woskiem pochodzenia naturalnego.

Istnieje również możliwość zamówienia witryny Dante w indywidualnych wymiarach tak, aby była ona maksymalnie funkcjonalna, użyteczna i dopasowana do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dowolnie modyfikować wszystkie wymiary oraz zmieniać konfigurację szuflad, półek oraz drzwi.

Szykowna witryna idealnie nadaje się do gabinetów i innych pomieszczeń reprezentacyjnych. Nafrezowania wyróżniają mebel niespotykanym wzornictwem, natomiast wysokiej jakości uchwyty podwyższają elegancję mebli. Głębokie półki pomieszczą dużą ilość dokumentów, jak również zastawy stołowej.

Zachęcamy do zapoznania się również z resztą naszej kolekcji Dante, które razem stworzą wyjątkowo harmonijną i przytulną przestrzeń. Meble drewniane mają jednak wyjątkowo ponadczasowy charakter, dzięki czemu zaprezentują się pięknie zarówno przy innych meblach, jak i we wnętrzach urządzonych w każdym stylu.

Dodatkowo polecamy Państwu zastosowanie prowadnic z cichym domykiem lub otwierających się „na dotyk” - takie rozwiązanie bardzo podnosi komfort użytkowania szuflad. Korzystamy z produktów renomowanej firmy Blum. Idealnie sprawdzają się produkty z serii Tandem, Blumotion, Tip-On oraz MOVENTO. Mechanizmy te zapewniają nienaganną pracę szuflad nawet z dużym obciążeniem. Ich montaż jest gratis.

Przy zakupie witryny Dante otrzymują Państwo 24-miesięczną gwarancję na zakupiony towar.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...