Witryna Paganini

3 720,00 zł

  • Wysokość: 200 cm
  • Szerokość: 100 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Gatunek drewna: Dąb
  • Wykończenie: Bejca + wosk
  • Możliwość modyfikacji wymiarów: TAK

Opis ogólny: Witryna wykonana na bazie ramy z desek o grubości 4cmx7,5cm, z frontem drzwi i szuflad wpuszczonymi w ramę. Filunek delikatnie zagłębiony na bokach oraz frontach drzwi. Bejcowana oraz wykończona woskiem pochodzenia naturalnego.

Opis dodatkowy: Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie tak, aby każdy cieszył się nie tylko wysoką jakością naszych wyrobów ale też ich funkcjonalnością.

Witryna o interesującym wzornictwie. Duża ilość zróżnicowanych półek i szuflad gwarantuje efektywność przechowywania. Witryna będzie dobrze pasować zarówno do kuchni, jak i przestrzeni biurowych.

Na Państwa życzenie, istnieje również możliwość modyfikacji rozmiarów, oraz rozmieszczenia i ilości półek oraz szuflad.

Nafrezowania wyróżniają witrynę niespotykanym wzornictwem, natomiast wysokiej jakości uchwyty podwyższają elegancję mebli.

W razie potrzeby jesteśmy w stanie dowolnie modyfikować wszystkie wymiary oraz zmieniać konfigurację szuflad, półek oraz drzwi.

Dodatkową opcją przez nas polecaną, podnoszącą komfort użytkowania szuflad, jest zastosowanie prowadnic z cichym domykiem lub otwierających „na dotyk”. Korzystamy z produktów renomowanej firmy Blum, świetnie sprawdzają się produkty z serii  Tandem, Blumotion, Tip-On,  MOVENTO. Mechanizmy te zapewniają nienaganną pracę szuflad nawet z dużym obciążeniem. Do ceny doliczamy tylko cenę zestawu prowadnic dobieranych indywidualnie do potrzeb Klienta, montaż gratis.

Wszystkie nasze meble robione są z wcześniej przygotowanego materiału, zwanego „klejonką”. Powstaje on przez sklejenie ze sobą długich drewnianych desek. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się naturalną fakturą drewna, bez pęknięć powstających podczas zmian temperatury oraz wilgotności powietrza.

Brzoza jest świetnym drewnem do produkcji mebli ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i sporą gęstość, dzięki czemu meble z niej wykonane są trwałe i pewne.

Przy zakupie witryny otrzymują Państwo 24 miesięczną gwarancję na zakupiony towar, obsługę na najwyższym poziomie jak również możliwość dopasowania witryny do indywidualnych potrzeb.

Produkty powiązane

Blog

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Szafka nocna do sypialni. Modele na każdą kieszeń

Wbrew pozorom, szafka nocna pełni ważną funkcją w każdej sypialni. To właśnie na niej trzymamy...

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Biała sypialnia: meble i dodatki do jasnego wnętrza

Planujesz remont sypialni i chcesz pomalować ją na biało? Jest to bardzo stylowe rozwiązanie,...

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Co zrobić, gdy materac jest za twardy?

Powszechnie uważa się, że dobry materac to twardy materac. Nie jest to jednak prawda, o czym...